Küsimus Klementi tühistatud aktsiate kohta. - Investment topic - Forum - LHV financial portal

LHV financial portal

Forum Investment topic

Küsimus Klementi tühistatud aktsiate kohta.

Log in or create an account to leave a comment

  • Mis nendega teha? Täna hommikul avastasin, et väärtpaberikontol kus Klementi tühistatud aktsiad omasid väärtust 0,01 krooni on nüüd aktsia hinnaks 10 krooni. Kas keegi seletab (lollile) millest selline muudatus. Kaevasin veelkord Klementi uudised ja teated läbi kuid mingeid vihjeid ei leidnud.
  • eeh helistasin YP kus konto on ja selgus et see mingi panga poolne arusaamatus on. Kusjuures kui nagu üritada neid müüa siis tehing kuni koodide sisestamiseni jooksis.
    MSM-ile aktsiate arv on sama üle 800 millegagi. Nii et vabandust läbustamise pärast.
  • Muide mul oli kunagi peaaegu sama asi. Arvele oli äkki ilmunud suur hulk raha. Ma tükk aega ei teadnud mida sellega teha. Ei julgenud kasutada kah, et äkki hakatakse pärast tagasi nõudma. Ma loll helistasin panka ja peale seda võeti summa arvelt ära.

Threads list

Cookies

LHV website uses cookies to provide you with the best user experience. By clicking "I accept", you consent to the use of all cookies. Read more about the principles of using cookies.

pirukas_icon