Kas kellelgi on kogemusi nn Forex-ga - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Kas kellelgi on kogemusi nn Forex-ga

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Kas keegi on tegelenud valuutaoptsioonidega ja milline on nende tootlus? Kas tasub proovida?
    Sain ühelt firmalt pakkumise ja ei tea mida teha. Pakkumine on igatahes ahvatlev. Lähemat infot pakkujast www.windsoradv.com
  • Milline on valuutaoptsioonide tootlus?

    Milline on jalgratta kiirus?

    Sõitub eelkõige sõitjast ja jagrattast, eksole. Ühest vastust selle pole. Kui on pikaajalised kauplemiskogemused ja head teadmised valuutadega kauplemisest, siis võib proovida küll. Vastasel juhul soovitan eemale hoida.
  • Kui seda teha aga läbi firma kes on sellele spetsialiseerunud e. koostöös maakleriga? Kas Eestis ka mõni firma sellega tegelb?
  • valuutaga spekkamine on erinevalt aktisatest zero sum game. teisisõnu kui otsustad seda teed minna siis eeldad automaatselt, et oled tunduvalt nutikam kui keskmine investor ja suudad võistelda proffidega. enamus asjaarmastajaid kaotab sellega tavaliselt kogu oma raha.
  • CRIBU123 - olen valutsidega tegelenud ligi üheksa aastat ja olen näinud igasuguseid tegelasi kohanud. need tegelased kellest sina räägid ei tundu küll eriti usaldusväärsed.
    Nad on minuga samuti kontaktis olnud ja tootlused, millest nad rääkisid olid ikka väga väga ulmelised.

    Üks maailma parimad valuutadega spekuleerivaid tegelasi on siin: www.dynexcorp.com
    siit on näha millised tootlused on reaalsed.
  • www.forrex.eu.ee

    enne jäi link panemata :(
  • ei saa aru mis minuga on

    www.forex.eu.ee nüüd sai õige aga lingina ikkagi vist ei saa
  • http://admiralinvest.delfi.ee/forex.php teab rääkida

    Algajate mangurite jaoks on kahtlemata koige tulutoovam ja arusaadavam FOREX turg. Rahaliste vahendite paigutamine FOREXile on uks perspektiivikamatest ja kasumit tootavatest kaasaegse aritegevuse suundadest, investeeringud sellesse turgu voivad tagada potentsiaalselt korged dividendid.

    3. Suur potentsiaalse sissetuleku voimalus. Valuutakursside muutlikkus on selline, et uhe kauplemispaeva jooksul voib see muutuda isegi mone protsendi vorra, see voimaldab treideril krediittuge arvestades teenida margin (tagatis) kauplemise tingimustes monikord kuni monikummend ja enam protsenti garantiideposiidi summaga vorreldes.

  • Kas kõik said ikka õieti aru? Teenida on võimalik kuni mõnikümmend ja enam protsenti, kaotada ei ole võimalik :)
  • Selle Admiral Investi teemasse pandud lingi järgi on Admiral Invest ilmselgelt Kuhnja. Nii jõhkrat illi annab ikka ajada.
  • Väga "teleturu" moodi jutt.

    Alustamiskulutused sellesse arisse sisenemiseks ei ole tanapaeval suured: esmane valjaope, arvuti ja infoteeninduse omandamine ning oma deposiidi formeerimine maksavad paar tuhat dollarit, sellise raha eest ei ole voimalik luua mitte mingisugust reaalset aritegevust. Teenustepakkumiste kulluse tingimustes selles valdkonnas on usaldusvaarse maakleri leidmine samuti taiesti reaalne. Ulejaanu soltub treiderist (kauplejast) – see tahendab teist endist.

    Varsti on Eestis ilmselt palju Forex "treidereid", siis tuleb ka laks, nagu tallinki aktsiatega, st. inimesed saavad aru, et ainult võita pole võimalik. Ja siis pannakse poekene nimega Admiral invest kinni
  • Ega keegi juhtumisi tea, kuidas Admiralil see hingede püüdmine siis ka läinud on?
  • Admiral on vahepeal korraldanud treidijate võistluse, mille tulemused on nüüd neil veebis väljas.

    http://admiralinvest.delfi.ee/index.php?id=28420

    Huvitav on see, et kolme esimes võistleja tehingud on ka ära toodud. Esimeseks tulnud venna kolme nädala tootlus on 130%. Huvitav kas tegemist on pimeda juhusega või guruga või veel millegi kolmandaga?

    Ehk peaks ka neile kursustele minema? :)
  • Ka profesionalse gambleri ärisse sisenemesikes ei ole tänapäeval suured alustamiskulutused: esmane väljaõpe (saab tihti tasuta, kasiinod teevad kursust), normaalned riided (paljudel niigi juba olemas.) Casiinos võid lauda istuda ja mängima juba paarisajast kronist, sellise raha eest ei ole voimalik luua mitte mingisugust reaalset aritegevust. Teenustepakkumiste kulluse tingimustes selles valdkonnas on usaldusvaarse kasiino leidmine samuti taiesti reaalne. Ulejaanu soltub gamblerist – see tahendab teist endist. Suur potentsiaalse sissetuleku voimalus. Vähese minutiga profesionalsel gambleril võimalik teenida mitusada protsenti.
  • Forex-i fondid kui selline on minu meelest areneva trendiga võimalused investeerimisel.Tootlikkus ei jää alla aktsijabörsidelePigem sõltuvalt riskiastmest:tootlikkus 10-40% -kuus.Loomulikult pole valuutavahetusel nagu ka aktsiatel mingit garantiid.Kuid Forex-i puhul pole algkapitaliks vajalik kuue kohaline number-seega on Forex-i fondidele võimalik siseneda just väiksemate investeeringutega.
  • Paku mõni USALDUSVÄÄRSE fondihalduri avalikult kaubeldav fond mis sellist tootlust suudab pakkuda.
  • Jäin hetkeks mõttesse-enne kui vastan.Analüüsisin Forex-it 2005-2006 talvel interneti vahendusel.Tõenäosus kui alustada iseseisvalt kauplemist-kaotada kõik-oli 100%.Seega riskide suurus minu jaoks pani mind asja unustama.
    Üks peamisi argumente loobumiseks -oli üksinda alustamine.Mõni aeg tagasi helistas mulle hea tuttav ning rääkis tegutsevast ning eestis esindatud Forex klubist.Kuna teema polnud minu jaoks võõras siis otsustasin sellest rohkem teada saada.
    Olen investeeringutes mängur-mitte hasartmängur ise.Kuid olles nüüd klubi liige,suheldes teiste minu suguste väikeinvestoritega-on tekkinud ka usaldus.
    Tavainimesest proffessionaalse investorini saavad mõtteid vahetada,vaielda ja ühiselt otsustada-kuidas,kas ja mis moodi investeerida.

  • Kui klubi avalik on, oleks kontakti üle tänulik. :)
  • momentum-Klubi on avalik.

    Kontakti ja lähemat infot saad minu käest Forex Foorumist
  • Dude, kui Ilmar su oige nimi on, siis palun utle mulle kus Sa koolis kaisid - teaks kuhu oma last mitte panna. No offence, aga sellist eesti keelt ikkagi emakeeleks ei nimetaks. Kui Sa just juhuslikult uks Admiralipoistest ei ole loomulikult, mispuhul minupoolsed vabandused.
  • postimehe lehel 2 reklaami kõrvuti


    REKLAAM
    Admiral Invest
    Admiral Invest Õppekeskus.
    Õpime investeerima.
    Professionaalne väljaõpe valuuta - ja börsiturul kauplemiseks.
    Koolitused ja seminarid.

    http://www.forextrade.ee

    INkodu
    KAS TAHAD TÜNNI SAADA? Vaata
    http://www.inkodu.ee/
  • Forexi treidimine on võimalik ka LHV klientidele, seda küll paraku suure kontoga klientidele, sest miinimum on üsna kõrge. Nimelt LHV Traderis saab alates 25 000 dollarist teostada lisaks tavalisele konverteerimisele ka juba treidimist, st spread on 1-2 bp, teenustasu 0,01% ning võimalik on võtta kuni 50 kordset võimendust. Kellel selle teenuse vastu huvi on, siis hea meelega tutvustaks seda konsultatsioonil lähemalt.
  • Lihtsalt huvi pärast küsin, et kas lot on fikseeritud 100k standard suurusega ning spreadid kujunevad turul vabalt, st pole fikseeritud ja ise saab enda poolt valitud hinnaga ordereid turule edastada?
  • Kursid pole fikseeritud, st kujunevad vabalt, lot ei ole fikseeritud, kuid miinimum orderi suurus on 25 000 usd ja limiithinda saab loomulikult kasutada.
  • Investoripoolne miinimum on 25 000. Võimendus on 50x, seega turule läheks kogus 1 250 000 ehk 12,5 standard lot´i.

    Teenustasu tõenäoliselt võetakse siis 12,5 pealt ehk 0,01% 12,5 lot´i pealt oleks 125USD. Lot´i pealt ainult 10 USD. Päris soodne :)

    Kas kusagil minu arutluses on viga sees?
  • Põhimõtteliselt ei tohiks viga olla - 1-2 bp spreadile lisandub 1bp komisjonitasu näol. Tehingu miinimumsumma 4 dollarit (igaks juhuks siis kõik kulud ära mainida).
  • Süstemaatiline võitmine on võimalik. Mulle on see saanud põhiliseks sissetuleku allikaks. Olen teinud ka oma EA (roboti), mis kaupleb ööpäevaringselt ca kümnel valuutapaaril korraga. Muidugi algus ei tulnud kergelt, sest võidutee on kitsas ja kraavid on mõlemal pool. Teisalt forex turg ei sõltu oluliselt majanduslangustest, sest raha vahetatakse kogu aeg. Võidud tulevad muutuste pealt - ükskõik kas short või long...
  • Pariisi esimese loterii organiseeris teadaolevalt 18. sajandi keskel Giacomo Casanova, kes sõnastas ka loteriiga võitmise kuldreegli: tuleb korraldada loterii.
  • Kas keegi oskab selgitada, et miks on CAD nii nõrk täna?

  • Henri XI
    Kas keegi oskab selgitada, et miks on CAD nii nõrk täna?


    vaata, mida toorainete hinnad teevad, saad ka vastuse.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon