Pennystocks - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Pennystocks

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Hei!

    Tahtsin teilt küsida kas keegi tegeleb USA turgudel ka sendiaktsiatega mille hinnad üldjuhul alla 5$? Ise avastasin need sel kevadel ja sai avatud ka kohe konto Zecco`s. Pole küll mingi suur tegija aga ja tegelen asjaga rohkem hobi korras aga siiski püüan turu ja uudistega igapäevaselt kursis olla. Juhuslikult ostuotsuseid ei tee, kõik ettevõtted on läbinud ennem põhjaliku analüüsi, mida ma ise küll ei tee aga peale soovituse saamist kaalun ja vaatan veel oma talupoja mõistusega info üle ja seejärel teen otsuse. Tegemist ei ole kauplemisega, positsioonid võtan olenevalt siis tootlusest aga maximum aastaks. Summad millega mängin ei ole veel suured aga üritan iga paari kuu tagant $ juurde kanda ja praegu panen ühe aktsia alla u. 500 $, tasapisi kasvatan ja kannan juurde ja siis juba 1000$ kaupa. Kõiki mune ühes korvis ei hoia aga vahest tagant järele vaadates mõtlen, et tegelikult oleks võinud hoida :) aga nagu need asjad on, keegi ei oska ennustada ega tea kuhu poole me täpselt liigume...

    PINK SHEETS turul ei teguste ja neid mille hinnad on u. 0.0002 ei osta. Ostan ainult ettevõtteid mis suudavad näidata tugevaid kasvunumbreid ja millel paistab olevat tulevikku. Olen koostanud ka nende soovituste põhjal mis regulaarselt tulevad jälgimisnimekirja ja analüüsin igat ettevõtet omakorda veel ise ka. Praegu on küll keerulised ajad ja turg on väga näviline aga samas see tekitab ka häid ostuvõimalusi, eks saame näha mis sügis toob... Selle suvega mingit märkimisväärset kasumit teeninud ei ole, aga samas võin öelda, et ei ole ka mitte ainsatki $ kaotanud. Aga investori esimene eesmärk peakski olema, et midagi ei tohi kaotada! Oleks suvel rohkem aega olnud, oleks numbrid kindlasti tugevamad olnud aga esimesed kasumid olen juba kindlustanud:

    ADAM - natuke vähem kui 3 kuuga 74% kasumit, asemele ostsin DSCM 1.64

    Mõned portfellis olevad aktsiad ja tootlus tänase päeva seisuga:

    ZAGG: + 58%
    CCGY: + 15.5%
    FRM: + 13%
    DSCM: - 3.6%
    NIV: - 9.4%
    PESI: - 9.7%


    Tervitustega,
    Sven

  • Siit leiab varasemad pennystocki-teemad:

    https://www.lhv.ee/forums/search.cfm?submit=1&search_title=penny

    Ühtlasi võiks moderaator tõsta praeguse teema kommentaari ühe neist kolmest teema alla.
  • Huvitav,miks LHV poisid siin ühtegi head või halba sõna selliste stockide kohta ei anna..Väga huvitav teema.Võib -olla Sven arendab seda teemat edasi,sest teistest pole tegijaid.
  • Noh sellest on juba foorumites kirjutatud. Kokkuvõttev sisu on selline: sellist aktsiat pole võimalik analüüsida.
  • Olen arvestanud juba sellega, et selle teema kohta tuleb väga palju negatiivset tagasisidet ja paljud väidavad, et pennystocke tuleb vältida, see selleks. Minu arvamus igatahes see, et nendega on võimalik teenida ja korralikumalt kui large cap`idega. Loomulikult on nende penny stockide hulgas väga palju räpsu.. võiks öelda, et nendest on u 95% rämps aga kui suuta valida selle 5% korralikud ettevõtted, siis ei tohiks risk väga suur olla. On ju läbi ajaloo graafikute näha, et kõige parema tootlusega on just need samad small cap aktsiad.

    Lisaks ka ühe illustreeriva näite tootluse kohta: Kui aktsia mille väärtus on 100$ tõuseb ühe $ võrra, on see kõigest 1% tõusu aga kui aktsia mis maksab 1$ tõuseb ühe $ võrra on see juba tervelt 100% tõusu...

    Jah loomulikult nad on palju volatiilsemad ja tuleb olla väga tähelepanelik ja uudistega iga päevaselt kursis olla aga siiani olen oma aktsiate kohta õnneks ainult häid uudiseid lugenud, strateegia peab olema natuke teine...

    Rohelisi nooli!
  • Kas sa siis lugesid need teemad läbi, mida ttrust andis?
    https://www.lhv.ee/forums/index.cfm?id=114295&start=1
    https://www.lhv.ee/forums/index.cfm?id=27980&start=1#28
    https://www.lhv.ee/forums/index.cfm?id=94284&start=1#2

    Lisaks veel huvitavat: Kuidas teenida rämedalt pappi pump&dump aktsiatega:)))
    https://www.lhv.ee/forums/index.cfm?id=62152&start=401
  • :) mei oli ka baltikumis oma pennystocki aktsia arco näol aga see "lõbu" lõpetati ära kahjuks.
  • LHV foorumid on kullakaevandus, kahjuks aga noorikud ei oska seal kaevanduses mitte kottigi peale hakata. Kas sa siis lugesid?
  • LHV võiks uutele liikmetele saata manuali, kuidas toimida enne, kui uut teemat alustada.
  • Manuali jutt on kõik õige kuid ja asjakohane, kuid iga kord läheb rämpsu teema kuidagi ühte rada.
    Enamus kipuvad kiruma ja keegi ei ole nõus väitega, et sellega saab ka raha teha.
    Ometi ju teenitakse kuigi väga väike % aga samas ka kauplemisega 90% kaotab raha statistiliselt aga enamus siin foormuis kauplemist toetavad.
    Isiklikult arvan, et teema on põnev ja tasub kaasaarutamist, mitte toorest mahatampimist.
    Tuletan meelde, et ka C on pennystock kuid usun, et paljud seda omanud.

    Põhiliseks probleemiks on käive, mis on kohati olematu ja seega ei õnnestu positsiooni likvideerida.
    Kui aga otsida vähe mõistlikuma käibega pennysis siis arvan, et kõik tehtav.

    Kahjuks/õnneks aga olen enda raha igaks juhuks proovinud eemal hoida sest ei oma strateegiat ja ei tunne turgu piisavalt.
    Samas ei väida, et ei kavatse kunagi seda teha vaid pigem oleks huvitav väikeste panustega teinekord proovida.
    Lisaksin veel ühe tarkustera takka: Ei ole võimatuid asju on saamatud inimesed!
  • oma ZAGG-i realiseerisin u nädal tagasi. Kui aktsia tegi päeva sees vist 18% tõusu.
  • stocker ja ttrust:

    Vabandust kui teie kullakaevandust ja selle pühasi reegleid rüvetasin aga tean, et otsisin mõned kuud tagasi googeldades selle teema kohta eestikeelset informatsiooni aga ei leidnud suurt midagi ja kuna tavaliselt google viskab ette sulle kõik vähegi saada oleva info, siis ei osanud kahtlustada, et siin juba selle teemaga algust tehtud on 9 aastat tagasi. Tõepoolest moderaator võib minu tekitatud uue teema tõsta vana alla, et jätkaks sealt siis aga see kohtuotsus on juba tema teha. Võin öelda, et ausalt öeldest midagi asjalikku ma nendest olemas olevatest teemadest igatahes ei leidnud...

    Inimene õpib terve elu - luban, et järgmine kord loen "manuali" läbi!

    Aga ma siiski siiralt loodan, et suudame nendega kes teema kohta huvi tunnevad siin ka siis natuke asja arutada, mitte otsides üksnes võimalusi kuidas teisele ja vähem kogenenenud kasutajale "ära panna" !


    Tervitustega,
    Sven

  • jyrkans:

    Ma mõtlesin, et ootan natuke veel aga läks täna turgu 3.82. Ostetud sai 02. juuni hinnaga 2.32 ehk siis kolme kuuga natuke rohkem kui 60% kasumit. Kuigi arvan siiani, et see tõuseb veel... aga see tunne käib vist kõigil seest läbi kui müügi otsust langetama hakatakse :)
  • Ilmselt läheb neil hästi kuni nutitelefonide turg paika loksub ja enam nii kiirelt kvartalist-kvartalisse ei tõuse. Ehk ma arvan, kuskil 2-4 aastat. Vahepeal üritasid nad mingit kodu audio-video keskust teha, aga selle launch on veninud kevadest saadik. Ilmselt maha visatud investeering.
    Mulle meeldib nende turundus, aga vist facebook on täis vihaseid kliente kelle tellimusi nad teenindada ei jõua.

    Kahjuks ei ole nad suutnud tootevalikut oluliselt suurendada.
  • Järjekordselt üks minu jälgimisnimekirjas (kahjuks mitte portfellis) olev pennystock - Synthetech, Inc. (Public, OTC:NZYM) mis teeb ilusat sõitu täna, eks uudiseid lugege ise...

    Päikest!
  • Lisasin täna portfelli PLX Technology, Inc. (Public, NASDAQ:PLXT) @ 3.56

    # Global provider of semiconductor-based connectivity solutions
    # $43.19 million in cash
    # Record Q2 revenue increases 63%
    # Year-to-date revenue up 69%
    # Expects Q3 revenue to climb at least 38% year over year
  • Sv-en, mis on madalaim aktsia hind mida vaatad? Päris sentides kauplevaid aktsad nagu 0,001 jne Sa ei kauple või? Kuigi definitsioon nimetab pennystockiks stockki alla $5 http://en.wikipedia.org/wiki/Penny_stock siis enamus ikka mõlteb alla $1.
  • Usun, et kindlasti enamus peab silmas neid mis on alla $1 aga minu definitsiooni kohaselt on need tegelikult kuni $5 ja see peaks olema ka "ametlik" definitsioon. Päris nendega mis maksavad 0,001 ei tegele jah, tunduvad millegi pärast kahtlased olevat... hetkel kõige odavam aktsia portfellis e.Digital Corporation (Public, OTC:EDIG) @ 0,08, eile alles oli veel +14% aga nuh tänane langus 9%
  • Natu otsisin teemal kauplemispäevik ,mõned ikka olid?
    kahjuks midagi:
    https://www.lhv.ee/forums/index.cfm?id=10998&start=301

  • Täna müüsin FRM @ 4.75.
    Ostetud 19. juuli @ 3.85, seega gain 23%


    Penny Stocks and Economic Recovery Investing

    September 20th, 2010

    Well praise be! The longest recession the country has endured since World War II ended in June 2009, a group that dates the beginning and end of recessions declared.

    The National Bureau of Economic Research, a panel of academic economists based in Cambridge, Massachusetts, said the recession lasted 18 months. It started in December 2007 and ended in June 2009. Last summer! Who knew?

    Previously the longest postwar downturns were those in 1973-1975 and in 1981-1982. Both of those lasted 16 months.

    The decision makes official what many economists have believed for some time, that the recession ended in the summer of 2009. The economy started growing again in the July-to-September quarter of 2009, after a record four straight quarters of declines.

    Sadly, academics declaring ‘the recession over’ is of little solace to the 9.6% of Americans out of work. Weak home values and the worst foreclosure market in decades isn’t anything to cheer about either.

    Further, there are some analysts that think the syrupy slow economy will not fully rebound until 2015. And, with billions flowing into bonds and gold, there are a lot of penny stock investors that see no reason to jump back into the markets.

    That could be a mistake.

    For millions of penny stock investors, the market psychology is still a “blood in the streets” mentality.

    On the other hand, the ‘recession is over’ declaration could help those investors sitting on the sidelines, penny stock or otherwise, wade back into the murky, turgid waters of Wall Street.

    How quickly you wade in is up to you of course. For me, patience, now more than ever, is critical. We’ll eventually exit this trough of the business cycle and penny stock companies will have the money to rebuild.

    With that in mind, it might actually be a great time to position your penny stock portfolio for future gains. The U.S. may take a long time to fully bounce back, but that shouldn’t stop you from looking at a number of sectors, countries and opportunities.

    Where to look for future penny stock gains? Most of the valuation of the world’s stocks is outside America. If you love natural resource penny stocks, there’s no better place to look than the Toronto Stock Exchange.

    The TSX is the eighth largest stock exchange in the world and lists over half of the world’s oil and gas companies. Not all of them are triple digit behemoths. The TSX is home to a large number of excellent penny stocks trading in every sector.

    When it comes to economic recovery investing, the largest increases will come from penny stocks. Penny stocks and medium-sized companies tend to bounce back faster during a recovery.

    Speaking of the recovery, a major temptation for some penny stock investors is to try and guess exactly when the market is going to turn around. Nobody knows that date and few bet correctly.

    It’s o.k. to ease back into the market gradually. If your penny stock investing reflexes are like molasses, a low-risk approach of getting a piece of the recovery is not such a bad idea.

    http://www.pennystocks.com/
  • sv-en, väitsid oma esimeses kirjas, et lähtud analüüsidest ja seejärel teed omad järeldused antud aktsia kohta.
    Saad äkki välja tuua, millised on sinu info allikad soovituste ja analüüside saamiseks?

  • Jah tõepoolest lähtun otsuse tegemisel kellegi teise tehtud analüüsidest. Tegemist on mehega kelle nimi on Peter Leeds ja tema kodulehekülg on http://www.pennystocks.com/. Analüüsid on väga põhjalikud ja olen viimased pool aastat peale seda kui tema teenusega liitusin iga tema soovituse lisanud oma jälgimisnimekirja, ehk katsetan papertradingut ja jälgin tema soovitusi igapäevaselt. Teenus on küll tasuline aga 14 päeva saab igaüks tasuta proovida, mina olen selle raha juba tasateeninud oma väikeste tehingutega...

    Olen uurinud igausu erinevaid selliseid saite mis analüüsivad ja annavad seejärel ostusoovituse aga jah tuleb tunnistada, et paljud neist on lihtsalt BS.

    Ärge nüüd inimesed palun arvake, et ma siia kedagi reklaamima tulin, sest nii see ei ole! :)
  • Samuti liitusid saidil http://agorafinancial.com/ teenusega Penny Stock Fortunes lihtsalt uudishimust, kuna PSF lubas $500 teha miljon $, võibolla isegi rohkem... igaljuhul see $40 ei tundunud palju maksta, et teada saada mis sealt siis tegelikult tuleb. Ja nagu arvata võite, mida pole see on minu miljon $.. haahaahaa. See selleks aga huvitav on nende tegemisi sellegi poolest jälgiga ja pean ka PSF kohta jälgimisnimekirja aga millegipärast tuleb postikasti ainult teated, stiilis: "Me küll arvasime, et see aktsia on alahinnatud ja arvame seda tänaseni aga sellegipoolest müüge oma XXX aktsia väikese kahjumiga" Kogu jälgimisnimekirja tootlus on tänase päeva seisuga 1.2 %. Ainult üks on tõusnud minu arvates palju FVE + 53%

    Lisaks sellele, et ma ei näe nende poolt lubatuid ilusaid suuri %, tuleb postkasti ainult räpsu.. samas stiilis ainult et mingite teiste tarkade onude poolt, et liitu nüüd ja tee $200 $5 miljonit. Poisid on muretsevad rohkem oma rahakoti pärast.

    Igatahes http://agorafinancial.com/ soovitusi ma tõsiselt ei ole võtnud ja ühtegi aktsiat nende soovituse peale ostnud või müünud ei ole!
  • Nojah. Tuimalt piiritu naiivsusega peale ei ole mõtet lennata. Kui keegi turgudel midagi räägib, siis on tal A-L-A-T-I positsioon võetud. Mitte keegi ei kuluta oma aega ideede selgitamisele ja ideede müümisele kui just ei otsita tähelepanu st oma positsioonide toetuseks likviidsust ja ostuhuvi. Kui mitte positsiooni kasumisse lükkamiseks, siis teenustasude korjamiseks ikka. Seega ma pole kindel, et stockid liiguvad selle tõttu, et seal analüüsides kirjeldatu on tõene (nt mingi reaalne fundamentaalne case tõusuks). Pigem seetõttu et seda loevad paljud ja paljud ka ostavad.
    :P

    Siiamaani tundub küll, et reklaami tegemisena linkide postimist Sv-eni poolt ei saa käsitleda. Ma vaatan igaljuhul huviga kuhu teema välja jõuab. Ikka on huvitav vaadata kuidas inimesed raha teevad. INVESTEERIMISPÄEVIK - Kuidas ma jõudsin miljonini, Metallid, Puruse Power Play, Soovitage häid aktsiaid jne.
  • Teema "Soovitage häid aktsiaid" on vähemalt kollektviine looming, mitte ühe isiku veetav blogi. :)
  • Täna läks ostukorvi Xenonics Holdings Inc (Public, AMEX:XNN) @ 0.25
  • Ja tänan momentum julgustavate sõnade eest! Eks püüan Teid oma gainide ja lossidega kursis hoida :)

  • Vaadates tänast tekkis kohe küsimus, et kaua XNN-i hoiad?
    Kui siit nüüd edasi arendada siis huvitav teada, kuidas väljumised määrad?
  • Jah eile oli XNN küll punane aga sellegi poolest SELL nupu juurde veel nii vara jooksma ei hakka. Pigem hoian mõne aja..
    Väljumiseks kindlaid reegleid siiani ei ole veel paika pannud, tegelikult minu allikas annab mulle ise buy opinioni, samuti short- term sell`i ja long- term sell`i tasemed. Siiani lähtusin enam vähem sellest aga kuna olen alles suhteliselt algaja selles maailmas siis olen hakanud uurima just tehnilist poolt, et ajastada sisenemisi ja väljumisi efektiivsemalt. Saigi eile ostetud Saario Investeerimis Raamat ja loen selle veel korra läbi. Igatahes tundub, et suurt rõhku tuleb hakata pöörama selle mängu juures ka tehnilisele analüüsile aga nagu öeldakse - inimene õpib terve elu!

    Tänased tehingud:

    BUY - BMB Munai Inc. (Public, AMEX:KAZ) 900 @ 0.575
  • Samuti olen saanud aru ütlusest - võta kahjumid kiiresti ka kasumid aeglasti. ADAM`i ja ZAGG`i müügiga oleks võinud ilmselgelt mõned nädalad rahulikult oodata...
  • Tubli ettevõtmine Sveni poolt.
    Igati toetan selliseid käeharjutamisi ja oma investeerimisstiili tutvustamist. Ega täna polegi teist sellist teemat päevakorras.

    Kuidas sa hindad oma investeerimisstiili?
    Oled sa igapäevaselt arvutis aktsiaid uurimas?
    Millise hinnatasemejuures "pennystocks"-e vaatad? 1$ või sellest alla?
    Millistel tingimustel võtas vastu kiire kahju?

    Täna on siin foorumites esindatud veel kahe erineva stiili kandjat, üks on päevakaupleja ja teine dividendi koguja. Igal on oma head ja vead.

  • njah,
    hea näide inetust pardipojast on SIRI, midagi üritab ka YRCW.....
    ütleme, et alati ei saa sellest liikumise loogikast aru, kui seda üldse on.
  • SIRI trend on küll ülesse, aga sedas vääääga aeglaselt alates 2009 aasta algusest. Mingit suur liikumist siin pole.
    Ettevõtte tutvustus:
    Sirius XM Radio Inc. is incorporated in Delaware. It broadcasts its music, sports, news, talk, entertainment, traffic and weather channels in the United States for a subscription fee through its proprietary satellite radio systems: the SIRIUS system and the XM system.
    @ Kahjumit teeniv
    @ Üle pea palju laene
    @ Rahavood nibinnabin plussis

    Tundub nagu seda aktsiat ostavad kõik, kes pennystocksiga tegelevad. Suuri investoreid siin mängus ei ole.
  • YRCW

    Raha 144 mln
    Käibevara kokku 857 mln
    Pikaajalised laenud 913 mln
    Lühiajalised laenud 245 mln
    Kohustusi kokku 2 919 mln
    Kokkuvõte: kaelani jamas. Siit lihtsat lahendust ei paista ja ei usu, et ka lootust lähiajal kursitõusule.

  • To teet52:

    Tänud toetuse eest! Eks püüan oma tegemisi siia nii palju kirja panna kui vähegi võimalik. Usun, et endalgi näiteks 5 või 10 aasta pärast huvitav lugeda mis noore algajana tehtud sai..

    Stiili koha pealt nii palju - ostan ja hoian (mitte osta ja unusta), oleneb olukorrast ja konkreetsest aktsiast aga max kuni aasta. Oma portfellil ja teistel jälgimisnimekirjas olevatel aktsiatel hoian igapäevaselt silma peal, samuti üritan end igapäevaselt kursis hoida värskete uudistega.
    Kõik mis on alla 5$ on pennystock`id. Portfellis on erinevate hinnatasemetega ettevõtteid, nii 4$, kui ka 0.1$ Kui ettevõtte tundub perspektiivikas, siis ei ole vahet mis ta maksab.

    Nii palju kui lugenud olen erinevat investeerimisalast kirjandust olen arusaanud, et investor peaks enda jaoks paika panema stop lossi taseme. Jah loomulikult see on õige aga pennystockid on üldiselt väga volatiilsed, üks nädal võin näha kuidas aktsia XXX langeb -20% (seda võib mõnikord näha isegi päevasiseselt) aga samas järgmine nädal on ta uuesti ilusti plussis. Kui ma nüüd seaksin oma stop loss`iks 10% või 20% siis peaksin olema koguaeg väga valvas ja teenustasude näol läheks ka päris palju kaduma. Samas olen näinud oma porfellis ka aktsiat mis langes -35% ja jäi sinna päris tükiks ajaks aga nüüd on uuesti tõusma hakanud. Siis mõtlesin küll, et oleks võinud kahjumi parem välja võtta aga tagant järele oleme muidugi kõik targad...ja kahjuks ei saa enamustele pennystockidele stop loss tasemeid määrata, vähemalt mitte Zecco`s.

    Eks õpin ise kogu selle protsessi käigus.. Siirdun nüüd uuesti diivanile Seppo Saario "Investeermis Piiblit" lugema. Olin juba vahepeal ära unustanud kui väärt raamat see on aga õnneks üks tore kursusekaaslane tuletas mulle seda uuesti meelde.. Osad tarkused tuleks lausa välja printida ja seinale riputada, et meeles seisaks! :)
  • Lisaks siia veel ühe artikli Peter Leedsi blogist:

    Why Penny Stocks Attract So Many
    August 2nd, 2010

    Despite the risks traditionally associated with penny stocks, the American investor has given a broad vote of confidence to them. You can easily verify this by noting the large volume gains that scores of penny stocks have enjoyed in recent history.

    The mass psychology is simple. Investors across the country had been advised for years: buy blue chips, buy large caps, buy well known companies like Enron, Ford, GM, AIG, Lehman Brothers, CitiGroup, and until recently, British Petroleum. Therefore, investors spent billions of hard earned dollars on these Wall Street darlings.

    Then they all collapsed.

    Jaded Blue Chip Investors

    All those big name stocks people had so much confidence in let their investors down, and in a pretty big way. Some of them simply gave up and died, opting for bankruptcy.

    This then spilled over into the personal lives of shareholders. In the last 6 years, more of us have gone bankrupt through our investments than ever before in American history.

    American investors have lost faith in the long term viability of their blue chip stocks. Many people do not want to hold for the long term any more. Instead, they want to make money more quickly, and penny stocks are the key to that.

    Reliability was one of the only arguments in favor of blue chip investments, when compared to penny stocks. Now that large caps have effectively mangled that argument, investors are flocking to buy penny stocks, many of which have been far more reliable than larger equities.

    A Class All Their Own

    Investors want to include penny stocks in their portfolio to enhance returns. Low-priced shares let investors get high returns, although by taking high risks. This risk, however, can be mitigated by vigilance and good homework.

    Mainly because of this risk mitigation, penny stocks have started to become almost like a separate asset class. Investors now understand that if they do their research right, they can make a great deal of money in a very short time.

    Lower Correlation to the Broader Market

    Another thing that attracts investors and traders to penny stocks is the low correlation they have to the broader market. That is to say, in a collapsing economy, when large cap stocks are falling all around you, many penny stocks can stand relatively unharmed.

    When we talk about penny stocks, we are talking about very small companies, many of which are at the development stage. Therefore any news, such as an approval from the FDA, the win of a new contract, or any material events, could have a significant impact on the penny stocks price, irrespective of the direction of the broader market.
  • Vaata "soovita häid aktsiaid" teema alla, panin sinna mõned oma mõtted.
    Kõik kommentaarid on teretulnud :)
  • yrcw on parim näide pennystockist ja mida selline asi teha võib . Vaba liikumine päeva sees +20% selt tõusult -15% langusesse.
    teet52 on sul aimu miks WDC on 2010 kukkunud 40lt 24 usdile? Kõik oleks nagu vinka vonka numbrite järgi? PE on eriti sexikas
  • ...ka NIV kohta oleks huvitav languse p6hjuse kohta teada saada, sest majandusnäitajad ju ise-enesest hullud pole.
  • WDC

    üks põhjus on ehk siin: rivaalidel läheb paremini ja raha kolib lihtsalt sinna ümber.
    http://www.fool.com/investing/general/2010/09/24/a-big-upgrade-for-seagate-technology.aspx
    Finantsnumbrid on positiivsed ja 6 kuu võrdlused 09-ga oluliselt paremad.
    Mulle pigem tundub, et investorid ei näe siin praegu mingit tõusu võimalust, kuna pikemas perspektiivis midagi sensatsioonilist välja tulemas ei ole.

    VAATA mis LDK täna tegi (+9,38%) ralli :)))
  • WDC
    on mul endal ühes taskus olemas kuna tehniline just, kui soovitab sisenemist. Hoian ja vaatan mis saab.
    Kui hind põsib 28-29$ vahes siis on nad august välja tulemas.
    Kindel finantstaust on andnud mulle ka rahulikuma olemise :)
  • Tõepoolest YRCW täna +15% hommikul oli isegi +19%

    LDK teeb ka ilusat sõitu, tegin lausa uue jälgimisnimekirja LHV foorumist saadud ideede jaoks. Aga reaalselt LDK osta ei julgeks - RSI üle 80ne, millegi pärast sisetunne ütleb et varsti sõidab uuesti alla tagasi aga samas kui vaadata 2 aasta tagust hinda võib ka kõrgemale tõusta...saame näha :)
  • Sorry, ei pannud tähele uudist LDK kohta.. see võib tähendada tõusu jätku
  • sv-en, milliseid indikaatoreid siiani kasutanud oled ja kasutad?
    Kuna pennyd üldiselt suhteliselt madala käibega siis on mulle jäänud mulje, et suhteliselt keeruline on kasutada erinevaid tehnilise analüüsi tööriistu, mida saab kasutada suuremate käivetega aktsite puhul.
    Vähemasti ei ole ise suutnud ma leida endale ühtegi ühtset meetodit siiani.
    Kas sul on ka mingid kauplemise käibe kriteeriumid, mida pead silmas aktsiate valimisel?
    See võibaolla annaks paremad võimalused tehnilise analüüsi kasutamise või vähemasti saaks välja sortida, milliseid aktsiaid saab analüüsida teatud tööriistadega.
    Siiani olen endale kasulikeks vahenditeks leidnud MACD; EMA (63, 50, 200, 350); RSI, Fast Stochastic ja muidugi käive.
    Stopidega on samuti keeruline tänu käibele ja samas vist paljud ei lasegi stoppe panna kõigil aktsiatel? Täpselt kahjuks ei tea tänu oma vähesele kogemusele.

    Lisan siia juurde, et isegi liigitun algajate alla ja huvitatud natuke pennydest ja mõtted, mis välja käin on mul enda arusaamade põhjal tehtud ning samuti püüan leida erinevaid analüüsi meetodeid pennyde jaoks.
    Seega on ka väga tervitatav nähtus, kui keegi näeb mu kirjetes suuri ebakõlasid ja seda ka parandab/kritiseerib vajadusel.

    Igatahes on põnev jälgida sinu tegemisi ja proovin ka ise siia panna omale huvi pakkuvaid treide või mõningaid ideid, kui midagi silma jääb.
  • DryShips (DRYS) upgraded at Morgan Stanley to Equal-weight. $5.50 price target. Market has improved and the company could sell some of its rigs to improve finances. Selle peale tegi eile 8.36% tõusu. Hetkel hind $4.47.

    Kuna käibed korralikumad Avg Vol (3m): 9,534,000 siis ka tehniline natuke paremini kasututav.
    Tegemist Kreekas oleva DryBulk ettevõttega.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon