Ülikõrged teenustasud valuutavahetusel - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Ülikõrged teenustasud valuutavahetusel

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Tere,
    loen siin investeerimisõpikut (101 küsimust forexist) kus on kirjas, et harilikult on maakleritel valuutapaari EUR/USD spread 0.0002. LHV määrasid uurides aga näen, et EUR ost on 1.27150 ja EUR müük on 1.31800, vahe on 0.0465 (3.65%). Kuidas selliste kurssidega üldse raha teenida oleks võimalik? Kuidas on mul võimalik selle 0.0002'se spreadiga tehinguid teha?

    Aitäh!
  • ai, see on viimase kuu parim nali:)
    kõigepealt ei ole investeerimisel ja sönal forex midagi ühist ja teiseks tee endale köigepealt selgeks mis on valuutavahetus jne.
  • Väga hea, et mul õnnestus rõõmu pakkuda, aga kahjuks ei ole sellest vastusest mulle mitte midagi kasu. Aga eks ma siis uurin ise edasi jah, tulin mina rumal siia liiga varakult nõu küsima.
  • Konverteerimine ja kauplemine on kaks erinevat tegevust, kui huvi kauplemise vastu, siis tasuks vaadata LHV kauplemise lehele. LHV Brokeris on teenustasu EUR/USD paari puhul enamasti 0.0001 ja LHV Traderis 0.00005 (millele lisandub veel tasu 0.0001).
  • raigo176
    Väga hea, et mul õnnestus rõõmu pakkuda, aga kahjuks ei ole sellest vastusest mulle mitte midagi kasu. Aga eks ma siis uurin ise edasi jah, tulin mina rumal siia liiga varakult nõu küsima.

    kui oma jutu järgi loed investeerimisraamatut, milleks siis forex? Kui on soov gamblimisegas tegeleda, siis selleks on olemas kasiiinod ju. Pokkeris on ilmselt shansid suuremad kui forexi turul.
  • pahurik
    Kui on soov gamblimisegas tegeleda, siis selleks on olemas kasiiinod ju. Pokkeris on ilmselt shansid suuremad kui forexi turul.

    Mille poolest forex gämblimiseks kehv on? Päevane volatiilsus peaks ca 50 pipsi olema. Mängides "päevaste panustega", läheb "majale" samas suurusjärgus muude hasartmängudega.
    Ja oluliselt vähem kui spordilotos :)
  • marker
    Mille poolest forex gämblimiseks kehv on?


    Puuduvad kenad näitsikud, kes sulle vägagi mõistlikult hinnastatud dringi lauda tooksid. Mittetulunduslike ajaviitetegevuste juures on meelelahutuslik külg väga tähtis.
  • Rage
    pokker on oskusmäng

    just nimelt, forexil sul arvutite ja maja enda vastu oskustest abi ei ole.
  • Raamat:
    Tutvustus
    Raamatus toob autor mitmeid praktilisi näiteid, jooniseid ja graafikuid, et lugejal tekiks ettekujutus Forex turu põhitõdedest, näiteks valuutaturu iseloomust, fundamentaalsest ja tehnilisest analüüsist, kauplemisstrateegiast, kauplemise psühholoogilistetst külgedest. Tundes kõige olulisemaid kauplemisega seonduvaid aspekte, on igal investeerimishuvilisel võimalik orienteeruda valuutaturu keerdkäikudes.

    Tellimisnumber: 1915084
    Ribakood: 9789949335084
    Lisamise aeg: 17.02.2014
    Autor: Valerijus Ovsianikas
    Kirjastus: Admiral Markets AS
    Ilmumisaasta: 2014
    Raamatu formaat: Kõvakaaneline
    Lehekülgi: 224
    Mõõdud: 163x234


    Nojah, seal on kirjas: "investeerimishuvilisel", aga peab olema "hasartmänguhuvilisel". Tänapäeva trükistesse tuleb suhtuda äärmiselt kriitiliselt, sest iial ei tea, kui kavalalt tarbijat seekord tillist tõmmatakse. Eriti, kui see on noore lugeja esimene raamat, pärast lasteraamatuid ja põhikooliõpikuid, mis võib nende "101 küsimusega" jätta mulje, et: "Nüüd ma olengi tark valmis! Forex, siit ma tulen!"

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon