Land Exchange / Landex.ai UK Seedrsi platvormi uus rahastusvoor - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal

LHV finantsportaal

Foorum Investeerimine

Land Exchange / Landex.ai UK Seedrsi platvormi uus rahastusvoor

Kommentaari jätmiseks loo konto või logi sisse

  • Eesti juurtega www.landex.ai ehk maaörs kaasab uut rahastusvooru 3.5m EUR vääringu pealt UK Seedrs platvormil:

    www.seedrs.com/landex

    Numbrid on veel tagasihoidlikud, aga samas kasvavad (käive kasvas kuni 300% aasta algusest) ja tahavad uue rahaga laieneda teistesse EL riikidesse ning jõuda aasta lopuks kasumisse. USA-s on www.farmtogether.com ja www.acretrader.com, mis Crunchbase-i andmetele on juba kaasanud u 26m USD ja 81M USD vastavalt.

    Disclaimer: Ma ise osalesin näpuotsaga Fundwise edukas kampaanias moodunud sügisel ja olen vaike investor, oleks huvitav kuulata mida inimesed siin LHV foorumis arvavad sellest kampaaniast ja maa investeeringutest yldse. Siin on nende presekas:

    Landex Deck
  • Fundwises 9 kuud tagasi Landex arvas, et nad on 6.9m EUR väärt ehk kaks korda rohkem kui praegu
  • Ei saa hästi aru, kas need probleemid, mida see platvorm lahendab, on ikka päris. Sellest ei saa ka aru, kust kasum tuleb. 11.6% average return to investors kõlab sama ilusalt nagu Hoiulaenuühistute kampaaniad.

    Maaomanikuna küsin endalt - kas ma peaksin oma järgmise ostu tegema selle platvormi kaudu. Ei leia ühtki põhjust.
  • Ühisostmine? Infovaene, nõuab regamist, üldse ei viitsi.
    78 ha on olematu kogus.

Teemade nimekirja

Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon