LHV kutsub noori liituma LHV Noortepangaga

27.08.2018 10:46

LHV Pank tõi turule kuni 25-aastastele noortele mõeldud teenuste pakkumise – LHV Noortepank alustab uue soodustusi pakkuva LHV Noortekaardi, mikroinvesteerimise ja õppelaenuga.

 • LHV plaanib pöörata noortele klientidele edaspidi erilist tähelepanu
 • Uued teenused alustavad tänasest, 27. augustist 2018
 • Kuni 25-aastastele klientidele (k.a) on LHV-s lisaks eurodes tehtud maksetele tasuta ka pangakaart ja haldustasuta kasvukonto

LHV Panga juhatuse esimehe Erki Kilu sõnul kutsub pank kõiki noori LHV Noortepangaga liituma. „Oleme viimastel aastatel pangana kiiresti kasvanud, kuid noortele mõeldud tooted on meil seni puudunud. Edaspidi pöörame noortele oluliselt rohkem tähelepanu. Noored on erilised, nad on aktiivsed, arukad, oskavad hinnata lihtsust ja mugavust. Noored teevad asju uut moodi, kasutavad uusi lahendusi ja tehnoloogiat. Pakume noortele pangateenust, mis on uue lähenemisega ja millest on noortele kasu,“ ütles Kilu.

„Soovime, et noored saaksid oma raha majandada lihtsasti ja muretult, nutitelefoni kasutades. Et nad saaksid oma küsimustele vastused, kogudes rahatarkust, mis neile elus hiljem kasuks tuleb. LHV Noortepank on loodud noortega suheldes ja nende ettepanekuid arvesse võttes ning niiviisi plaanime ka seda edasi arendada,“ lisas Kilu.

Noortepanga teenused käivituvad tänasest, 27. augustist. Kolm põhilist uut teenust on:

 • LHV Noortekaart
  on soodustustega viipemakse võimalusega pangakaart. See atraktiivse välimusega pangakaart on Noortepanga kliendi tunnus, mis annab soodustusi R-kioskis, LuxExpressis, Sportlandis ja MyFitnessis. Kaardi aktiivsete kasutajate vahel loositakse välja auhindu. Lisaks annab kaart kestvuskaupadele ostukindlustsue. LHV Noortekaart on Noortepanga kliendile tasuta.
 • Mikroinvesteerimine
  on uus ja mugav võimalus alustada säästmise ja investeerimisega. Mikroinvesteerimiseks on tarvis LHV Kasvukontot, kuhu koguneb raha iga deebetkaardi maksega – Kasvukontole kantakse algse deebetkaardimakse ja järgmise täisarvu vahe. Kasvukontoga investeeritakse raha laiapõhjalistesse börsil kaubeldavatesse fondidesse, mida klient saab ise valida.
 • Õppelaen
  on üks esimesi laenutooteid, mida noortel vaja võib minna. Nüüd on see LHV teenuste valikus olemas. Tegemist on riikliku tagatisega laenuga, mille tingimused 2018/2019 õppeaastal on:  laenusumma kuni 2000 eurot, intress fikseeritud 5% aastas, laenu saavad Eestis ja välismaal õppijad, tagatiseks kas kahe eraisiku käendus või hüpoteek Eestis asuvale kinnisvarale, laenu tagasimakseperiood on seotud õpingute nominaalajaga.

Noortepank on käivitatud ja ootab kõiki noori pakkumisega tutvuma. Kogu info LHV Noortepanga kohta on leitav aadressil lhv.ee/noor.

27. augustist algab ka LHV Noortepanka tutvustav reklaamikampaania, milles lööb kaasa muusik ja LHV fänn Tommy Cash. Reklaamikampaanias tuletab Tommy meelde, et pole hea kui raha vedeleb niisama – see tuleb tööle panna. Samuti on mõtet valida pangateenused, millest on kasu ja mis annavad sulle väge juurde. Kui vaja, peab raha liikuma kiirelt. Seda kõike LHV Noortepank pakub.

LHV Group on suurim kodumaine finantskontsern ja kapitali pakkuja Eestis. LHV Groupi peamised tütarettevõtted on LHV Pank ja LHV Varahaldus. LHV-s töötab ligi 380 inimest ja LHV pangateenuseid kasutab ligi 149 000 klienti. LHV hallatavatel pensionifondidel on 179 000 aktiivset klienti.


Õppelaenu pakub AS LHV Pank. Mõtle oma laenuotsus alati hoolikalt läbi. Tutvu tingimustega aadressil lhv.ee/oppelaen ja küsi nõu ka meie asjatundjalt. Õppelaenu krediidi kulukuse määr on 5,188% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 2000 €, intress fikseeritud 5% aastas, lepingutasu 0 €, laenuperiood 120 kuud, millest esimesed 48 kuud viibitakse põhiosa maksepuhkusel. Tagasimaksete summa on 2726,06 €, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena. Kui õppelaenu tagatiseks on kinnisvara, tuleb laenu saamiseks sõlmida tagatisvara kindlustusleping. Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid.