LHV Investeerimiskool kutsub tasuta seminaridele - Artiklid - Uudised - LHV finantsportaal

LHV Investeerimiskool kutsub tasuta seminaridele

LHV

03.01.2019 12:00

LHV Investeerimiskool on pakkunud investeerimisalaseid seminare üle 18 aasta ning eelmisel aastal külastas meid ligi 5000 investeerimishuvilist. 2019. aasta ei möödu teisiti ning seminare leidub igale maitsele. Oleme pakkunud oma seminaridega teadmisi ja uusi ideid nii algajale kui ka edasijõudnutele, mis on aidanud lõplike investeerimisotsusteni. Järgnevalt tutvustame, mida osalejatele sel aastal pakume.

Alustavad seminarid

Traditsiooniliselt on kevadhooaja fookus edasijõudnutele suunatud teemadel, kuid siit leiavad kindlasti oma ka investeerimisteekonna alguses olevad investorid. Meie kõige populaarsem seminar Kuidas alustada väikeste summadega? toimub tihedamini, et kõik huvilised leiaksid sobiva aja seminari külastamiseks. Samuti on toimumas sügisel menukaks osutunud Balti turgude seminar, mis toimub kahes osas - Investeerimine Baltikumi väärtpaberitesse ja Balti aktsiate 2018. aasta ülevaade ja 2019. aasta prognoos.

Maksuseminarid

Tulude deklareerimine on toimuvate maksumuudatuste tõttu pakkunud iga-aasta hulga küsimusi. Selgitame investeerimiskonto süsteemi ning loodame pakkuda vastuseid meie maksuseminaridel Tallinnas ja Tartus.

Uued teemad

Uue teemana toimub märtsi lõpus inimpsühholoogiale keskenduv seminar, kus räägime inimloomusest tulenevatele enim levinud vigadele tehinguid tehes ning vaatame, kuidas neid vältida. Esmakordselt on kavas ka targalt kodu soetamise seminar, kus LHV finantseerimisosakond räägib, mida peaks laenu võtmisel kaaluma ja millele tähelepanu pöörama.

LHV Trader ja Broker

Sel aastal tutvustame Tallinnas kauplejate peamisi töövahendeid LHV Traderit ja LHV Brokerit. Seminaride käigus räägime kauplemisplatvormide üldistest võimalustest ja erinevatest moodulitest. Lisaks vaatame, kuidas programme alla laadida ja seadistada, seadeid serverisse salvestada ning programmi probleemideta töös hoida.

Kuidas valida aktsiaid?

Aktsiate analüüsimisel ja valikul on mitmeid võimalusi, mida tutvustavad meie analüütikud, kelle igapäeva tööks on just selliste valikute tegemine. Samuti räägivad meie portfellihaldurid, kuidas saavutada head pikaajalist tootlust. Seminar annab ülevaate, mis on peamised takistused, miks investorid pikaajaliste eesmärkide saavutamisel õnnestuvad või mitte.

Venekeelsed seminarid

Varasemast aastast oleme rohkem rõhku pannud ka venekeelsetele seminaridele ning see kevad on võimalik vene keeles kuulata:

17.01 Как начать с маленьких сумм? Alexander Grigoriev
06.01 Активная торговля - идеи и советы Alexander Grigoriev
07.02 Основы инвестирования Allan Gaidunko
21.02 Торговая платформа LHV Trader Alexander Grigoriev

Investorkohtumised

Lisaks LHV Investorkohtumistele on tulemuste hooaegadel meie Tallinna kontoris külas käinud Baltikumi ettevõtete tippjuhid, kes räägivad ettevõtte tulemustest, viimastest sündmustest ja tulevikuplaanidest. Kindlasti on sellel kevadel mitu ettevõtet külla tulemas ning teavitame sellest aegsasti meie finantsportaalis.

29.01 LHV Groupi investoresitlus algusega 18:00
19.02 LHV Groupi investoresitlus algusega 18:00

Investeerimiskooli seminarid toimuvad LHV Panga Tallinna kliendikontoris. Huvilistel palume eelnevalt kindlasti registreeruda lehel www.lhv.ee/kool. Võimaluse korral kanname seminare üle Finantsportaali Facebooki lehel.

Seminaride kava

Tallinn, toimumiskoht LHV Tallinna kliendikontor, kell 17.30

15.01 Kuidas alustada väikeste summadega? Marten Raudsepp
22.01 Investeerimine Baltikumi väärtpaberitesse Gert Siniloo
30.01 Aktiivne kauplemine – ideid ja näpunäiteid Nelli Janson
05.02 Analüüsi alused – kuidas valida aktsiaid? Allan Gaidunko
12.02 Maksud: Investeerimiskonto süsteem Sander Pikkel
13.02 Kasvuaktsiatesse investeerimine Allan Gaidunko
20.02 Kauplemisplatvorm LHV Trader Nelli Janson
26.02 Kauplemisplatvorm LHV Broker Sander Pikkel
12.03 Võlakirjainvesteering kui alternatiiv aktsiatele Maarja Pärs
19.03 Kuidas saavutada head pikaajalist tootlust? LHV Portfellihalduse kogemus Kaius Kiivramees ja Mikk Taras
26.03 Kuidas alustada väikeste summadega? Marten Raudsepp
27.03 Psühholoogia aktsiaturgudel Nelli Janson
02.04 Balti aktsiate 2018. aasta ülevaade ja 2019. aasta prognoos Sander Danil
09.04 Kuidas targalt kodu soetada? Marko Kiisa
14.05 Kuidas alustada väikeste summadega? Marten Raudsepp

Tartu, toimumiskoht Dorpati konverentsikeskus, kell 17.30

16.01 Kuidas alustada väikeste summadega? Marten Raudsepp
13.02 Maksud: Investeerimiskonto süsteem Sander Pikkel

Seminaridel osalemine on kõigile tasuta!

Edukat investeerimist ja kohtumiseni seminaridel!


Küpsised

Et pakkuda sulle parimat kasutajakogemust, kasutame LHV veebilehel küpsiseid. Valides "Nõustun", annad nõusoleku kõikide küpsiste kasutamiseks. Tutvu küpsiste kasutamise põhimõtetega.

pirukas_icon